O nás

Naše půjčovna karavanů Vám nabízí vozy značky Roller Team, Benimar a Sunlight

Roller Team je dynamická italská značka, která je proslavena po cele Evropě. Roller Team se specializuje na výrobu moderních, inovativních a spolehlivých obytných automobilů.

Benimar vyrábí RV již více než 40 let a od roku 2009 je nesporným lídrem španělského trhu obytných vozidel. Španělská vynalézavost, dynamika a kreativita spolu s francouzským technickým know-how a důsledností jsou důvody tohoto rostoucího úspěchu v Evropě.

Naší prioritou je poskytovat našim zákazníkům kvalitní služby v oblasti pronájmu obytných vozidel bez ohledu na to, zda pojedete s rodinou, partou či ve dvou. A proto jsme do naší nabídky v roce 2020 zařadili 3 typy obytných vozů od značky Roller Team: polointegrované obytné vozy Kronos 284TL, obytné vozy s alkovnou Kronos 295M a vestavbu Livingstone 5.

Pro sezónu 2021 rozšiřujeme naší nabídku o polointegrovaný obytný vůz Tessoro 463 v provedení Northautokapp od výrobce BENIMAR, které bylo původně určené pro severské země.

Pro sezónu 2022 rozšiřujeme naší nabídku o obytný vůz s alkovnou Sport 363 od výrobce BENIMAR.

Pro sezónu 2023 rozšiřujeme naší nabídku o další vestavby Cliff 640 Adv a Cliff 601 od výrobce SUNLIGHT.

Naše obytné vozy Vám zajistí komfort a dostatečný prostor během Vašeho cestování. Na všechny obytné vozy ROLLER TEAM, BENIMAR a SUNLIGHT Vám stačí řidičský průkaz skupiny B. Neváhejte nás kontaktovat a vydejte se na za Vašimi cestovatelskými dobrodružstvími ještě dnes.

Naše půjčovna karavanů sídlí na Praze 6, nedaleko letiště.