Tipy na výlet

Kempy - ČR a SK

Pro plánování a rezervaci kempů po ČR a SK, můžete použít níže uvedenou databázi.

Kempy - Evropa

Pro plánování a rezervaci kempů po Evropě, můžete použít níže uvedenou databázi.
Tato databáze obsahuje více jak 23.000 kempů.

park4night

Databáze parkovacíh míst dostupná i jako mobilní aplikace.

Campercontact

Vždy si najděte místo, které vám vyhovuje pro svůj obytný vůz. Můžete filtrovat mimo jiné na stránkách karavanu, oblasti služeb nebo kempu, zemi, ceně, platové třídě a vybavení. Dostupná i jako mobilní aplikace.

Bezplatný webový plánovač tras, který vám umožní snadno si naplánovat cestu vaší dovolené předem a dozvědět se přesné cestovní a příjezdové časy a zároveň vám zobrazí celkovou vzdálenost vaší cesty. Na této stránce se také můžete inspirovat různými tipy na výlety. Vaše naplánované trasy na těchto stránkách si můžete přenést do našich TomTom navigací.

Přehled o cenách dálničních poplatků v Evropských zemích. Informace o zpoplatněných dálnicích, tunelech a mostech v Evropě.

Pokud nevíte, kam se vydat na výlet po Evropě, můžete využit doporučení zde. Postup je jednoduchý, vyberete si zemi a předmět zájmu. Při použití internetového prohlížeče Google Chrome, máte možnost si nechat přeložit obsah stránek do češtiny.
Pro ověření, jaké jsou rychlostní limity v různých zemích Evropy, klikněte na tento odkaz. Při použití internetového prohlížeče Google Chrome máte možnost si nechat přeložit obsah stránek do češtiny.