Tipy na výlet

Kempy - ČR a SK

Pro plánování a rezervaci kempů po ČR a SK, můžete použít níže uvedenou databázi.

CZ and SK camp search site

Kempy - Evropa

Pro plánování a rezervaci kempů po Evropě, můžete použít níže uvedenou databázi.
Tato databáze obsahuje více jak 23.000 kempů.

Výstřižek

park4night

Databáze parkovacíh míst dostupná i jako mobilní aplikace.

park4night

Campercontact

Vždy si najděte místo, které vám vyhovuje pro svůj obytný vůz. Můžete filtrovat mimo jiné na stránkách karavanu, oblasti služeb nebo kempu, zemi, ceně, platové třídě a vybavení. Dostupná i jako mobilní aplikace.

Campercontact

TomTom - Plánovač tras a tipy na výlet

Bezplatný webový plánovač tras, který vám umožní snadno si naplánovat cestu vaší dovolené předem a dozvědět se přesné cestovní a příjezdové časy a zároveň vám zobrazí celkovou vzdálenost vaší cesty. Na této stránce se také můžete inspirovat různými tipy na výlety. Vaše naplánované trasy na těchto stránkách si můžete přenést do našich TomTom navigací.

Dálniční známky a poplatky v Evropě

Přehled o cenách dálničních poplatků v Evropských zemích. Informace o zpoplatněných dálnicích, tunelech a mostech v Evropě.

Výlety po Evropě

Pokud nevíte, kam se vydat na výlet po Evropě, můžete využit doporučení zde. Postup je jednoduchý, vyberete si zemi a předmět zájmu. Při použití internetového prohlížeče Google Chrome, máte možnost si nechat přeložit obsah stránek do češtiny.

Rychlostní limity v Evropě

Pro ověření, jaké jsou rychlostní limity v různých zemích Evropy, klikněte na tento odkaz. Při použití internetového prohlížeče Google Chrome máte možnost si nechat přeložit obsah stránek do češtiny.