Obytné vozy

V naší flotile najdete obytné vozy značky Roller Team, a to Livingstone 5 pro 4 osoby s manuální převodovkou, 2 vozy Kronos 284 TL pro 5 osob - jeden s manuální a druhý s automatickou převodovkou a 2 vozy Kronos 295 M pro 6 osob s manuální převodovkou. Dále se v naší flotile nachází obytné vozy značky Benimar, a to Tessoro 463 NK pro 4 osoby s automatickou převodovkou a Sport 363 pro 5 osob s automatickou převodovkou. V neposlední řadě zde máme i vozy značky Sunlight a to Cliff 640 Adv pro 2+1 osob s manuální převodovkou a Cliff 601 pro 4 osoby s manuální převodovkou.

Fiat Livingstone 5

Livingstone 5

Livingstone 5 značky Roller Team je obytný vůz s manuální převodovkou na podvozku Fiat.

Mezi výhody tohoto vozu patří jeho univerzálnost jak pro vnitřní uspořádání tak, i vnější parametry – díky svým rozměrům je mu umožněn vjezd i na místa, kam je jinak vjezdy obytným vozům zakázán (městská centra). Uspořádání lůžek: dvojlůžko umístěné v zadní části vozu a možnost přídavného dvojlůžka.

Tento obytný vůz je určen až pro čtyři osoby (pro jízdu i komfortní spánek).

Ford Kronos 284 TL

Kronos 284 TL

Kronos 284 TL značky Roller Team je polointegrovaný vůz na podvozku Ford.

Mezi výhody tohoto vozu patří vnitřní uspořádání prostoru a dále samostatné WC a samostatná koupelna. Dalšími klady tohoto vozu je uspořádání lůžek: elektricky sklopné dvojlůžko v přední části obytného vozu a v zadní části se nacházející další dvě lůžka, které lze uspořádat do jednoho velkého dvojlůžka.

Tento polointegrovaný vůz je určen až pro pět osob (pro jízdu i komfortní spánek).

Ford Kronos 295 M

Kronos 295 M

Kronos 295 M značky Roller Team je obytný vůz s alkovnou a manuální převodovkou na podvozku Ford.

Mezi výhody tohoto vozu patří vnitřní uspořádání prostoru, které plně splňuje požadavky na rodinnou dovolenou. Dalšími klady tohoto vozu je uspořádání lůžek: dvojlůžko umístěné v prostorné alkovně, v zadní části se nachází plnohodnotné dvojlůžko a rozkládací dvojlůžko uprostřed vozu.

Tento vůz s alkovnou je určen až pro šest osob (pro jízdu i komfortní spánek).

Tessoro 463 NK

Tessoro 463 NK

Tessoro 463 NK značky Benimar je polointegrovaný vůz s automatickou převodovkou na podvozku Ford.

Mezi výhody tohoto vozu patří vnitřní uspořádání prostoru, které plně splňuje požadavky na rodinnou dovolenou. Dalšími klady tohoto vozu je jeho provedení ve verzi Northautokapp, které bylo původně určené pro severské země. Výhodou tohoto vozu je uspořádání lůžek, samostatné WC a samostatná koupelna.

Tento polointegrovaný vůz je určen pro čtyři osoby pro jízdu a 5 pro komfortní spánek.

Benimar Sport 363

Sport 363

Sport 363 značky Benimar je obytný vůz s alkovnou a automatickou převodovkou na podvozku Ford.

Mezi výhody tohoto vozu patří vnitřní uspořádání prostoru a dále samostatné WC a samostatná koupelna. Dalšími klady tohoto vozu je uspořádání lůžek: dvojlůžko umístěné v prostorné alkovně, a v zadní části se nacházející další dvě lůžka, které lze uspořádat do jednoho velkého ložního prostoru.

Tento vůz s alkovnou je určen až pro pět osob (pro jízdu i komfortní spánek).

Cliff 640 Adv

Cliff 640 Adv

Cliff 640 Adv (Adventure Edition) značky Sunlight je obytný vůz s manuální převodovkou na podvozku Fiat.

Mezi výhody tohoto vozu patří jeho spolehlivost, nenáročnost, všestrannost. Má vše, co potřebujete, abyste mohli vyrazit a užít si Vaše cestování .  Díky své kompaktnosti je mu umožněn vjezd i na místa, kam je jinak vjezdy obytným vozům zakázán (městská centra). Uspořádání lůžek: velké dvojlůžko umístěné v zadní části vozu.

Tento obytný vůz je určen až pro čtyři osoby na jízdu a komfortní spánek pro 2+1.

cliff 601

Cliff 601

Cliff 601 značky Sunlight je obytný vůz s manuální převodovkou na podvozku Fiat.

Mezi výhody tohoto vozu patří jeho spolehlivost, nenáročnost, všestrannost. Má vše, co potřebujete, abyste mohli vyrazit a užít si Vaše cestování .  Díky své kompaktnosti je mu umožněn vjezd i na místa, kam je jinak vjezdy obytným vozům zakázán (městská centra). Uspořádání lůžek: 2x velké dvojlůžko umístěné v zadní části vozu.

Tento obytný vůz je určen až pro čtyři osoby na jízdu a komfortní spánek.