Obytné vozy

V naší flotile najdete obytné vozy Fiat Livingstone 5 pro 4 osoby s manuální převedovkou, 2 vozy Ford Kronos 284 TL pro 5 osob - jeden s manuální a druhý s automatickou převodovkou, 2 vozy Ford Kronos 295 M pro 6 osob s manuální převodovkou a Ford Tessoro 463 NK pro 4 osoby s automatickou převodovkou.

Fiat Livingstone 5

Livingstone 5

Fiat Livingstone 5 je obytný vůz s manuální převodovkou. Mezi výhody tohoto vozu patří jeho univerzálnost jak pro vnitřní uspořádání tak, i vnější parametry – díky svým rozměrům je mu umožněn vjezd i na místa, kam je jinak vjezdy obytným vozům zakázán (městská centra). Uspořádání lůžek: dvojlůžko umístěné v zadní části vozu a možnost přídavného dvojlůžka.

Tento obytný vůz je určen až pro čtyři osoby (pro jízdu i komfortní spánek).

Ford Kronos 284 TL

Kronos 284 TL

Ford Kronos 284 TL je polointegrovaný vůz. Mezi výhody tohoto vozu patří vnitřní uspořádání prostoru a dále samostatné WC a samostatná koupelna. Dalšími klady tohoto vozu je uspořádání lůžek: elektricky sklopné dvojlůžko v přední části obytného vozu a v zadní části se nacházející další dvě lůžka, které lze uspořádat do jednoho velkého dvojlůžka.

Tento polointegrovaný vůz je určen až pro pět osob (pro jízdu i komfortní spánek).

Ford Kronos 295 M

Kronos 295 M

Ford Kronos 295 M je obytný vůz s alkovnou a manuální převodovkou. Mezi výhody tohoto vozu patří vnitřní uspořádání prostoru, které plně splňuje požadavky na rodinnou dovolenou. Dalšími klady tohoto vozu je uspořádání lůžek: dvojlůžko umístěné v prostorné alkovně, v zadní části se nachází plnohodnotné dvojlůžko a rozkládací dvojlůžko uprostřed vozu.

Tento vůz s alkovnou je určen až pro šest osob (pro jízdu i komfortní spánek).

Tessoro 463 NK

Tessoro 463 NK

Ford Tessoro 463 NK je polointegrovaný vůz s automatickou převodovkou. Mezi výhody tohoto vozu patří vnitřní uspořádání prostoru, které plně splňuje požadavky na rodinnou dovolenou. Dalšími klady tohoto vozu je jeho provedení ve verzi Northautokapp, které bylo původně určené pro severské země. Výhodou tohoto vozu je uspořádání lůžek, samostatné WC a samostatná koupelna.

Tento polointegrovaný vůz je určen pro čtyři osoby pro jízdu a 5 pro komfortní spánek.